1 € iki 5,000,000 €

Your search results

Apie mus

UAB „Landsale“ yra nekilnojamojo turto bendrovė, vykdanti veiklą Lietuvoje. Šioje srityje dirbame jau daugiau nei aštuonis metus, todėl jaučiame klientų pasitikėjimą, esame gerai išanalizavę rinką, lanksčiai reaguojame į jos pokyčius, galime kvalifikuotai patenkinti klientų pageidavimus.

Mūsų jaunatviškas, kūrybingas ir atsakingas kolektyvas profesionaliai ir kvalifikuotai atstovauja klientams sudarant nekilnojamojo turto sandorius, garantuoja jų konfidencialumą. Mes siekiame, kad bendrovę ir klientus sietų ilgalaikė partnerystė, o tai mus įpareigoja ir toliau plėsti savo veiklos geografines ribas bei gerinti siūlomų paslaugų kompleksą bei kokybę. Mūsų tikslas – suteikti klientui aukščiausio lygio nekilnojamojo turto paslaugas.

Įmonės veiklą sudaro žemės sklypų, butų, namų, patalpų, pirkimas, pardavimas ir nuoma bei tarpininkavimo paslaugos perkant, parduodant, nuomojant nekilnojamąjį turtą. Konsultuojame ir suteikiame išsamią, nemokamą informaciją visais nekilnojamojo turto klausimais bei su juo susijusiomis procedūromis. Greitai, atsakingai ir patikimai ruošiame dokumentus sandoriams.

Misija

Sukurti sistemą, kuri sujungtų nekilnojamojo turto rinkos dalyvius ir padėtų jiems efektyviai bendradarbiauti.

Vizija

Šiuolaikiška, lanksčiai prisitaikanti prie rinkos pokyčių, nekilnojamojo turto rinkoje vertinama bendrovė, profesionaliai teikianti aukščiausios kokybės nekilnojamojo turto paslaugas ir pateisinanti individualius klientų lūkesčius.

Mūsų paslaugos

  • Komercinės ir kitos paskirties nekilnojamojo turto:
    • žemės sklypų pirkimas, pardavimas,
    • namų, sodybų, sodų, butų, garažu, biurų, gamybinių, sandėliavimo patalpų pardavimas, nuoma, tarpininkavimas.
  • Tarpininkavimas perkant, parduodant, nuomojant, vertinant nekilnojamąjį turtą.
  • Konsultavimas būsto ir kito nekilnojamojo turto įsigijimo, finansavimo, dokumentų tvarkymo klausimais.
  • Nekilnojamojo turto valdymas, administravimas.
  • Parduodamo, nuomojamo nekilnojamojo turto reklama įmonės sąskaita spaudoje, stenduose, internetiniame įmonės puslapyje (www.landsale.lt), bei kitose interneto duomenų bazėse.
  • Įvairios draudimo paslaugos (gyventojų ir įmonių turto draudimas, transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomasis draudimas, Kasko draudimas, kelionės medicininis draudimas, draudimas nuo nelaimingų atsitikimų).

Objektų palyginimas