Apie Mus

UAB “Landsale” yra nekilnojamojo turto bendrovė, vykdanti veiklą Lietuvoje. Šioje srityje dirbame jau daugiau nei aštuonis metus, todėl jaučiame klientų pasitikėjimą, esame gerai išanalizavę rinką, lanksčiai reaguojame į jos pokyčius, galime kvalifikuotai patenkinti klientų pageidavimus.
Jaunatviškas, kūrybingas ir atsakingas mūsų kolektyvas profesionaliai ir kvalifikuotai atstovauja klientams sudarant nekilnojamojo turto sandorius, garantuoja jų konfidencialumą. Mes siekiame, kad bendrovę ir klientus sietų ilgalaikė partnerystė, o tai mus įpareigoja ir toliau plėsti savo veiklos geografines ribas bei gerinti siūlomų paslaugų kompleksą bei kokybę. Mūsų tikslas – suteikti klientui aukščiausio lygio nekilnojamojo turto paslaugas.

Įmonės veiklą sudaro žemės sklypų, butų, namų, patalpų, pirkimas, pardavimas ir nuoma bei tarpininkavimo paslaugos perkant, parduodant, nuomojant nekilnojamąjį turtą. Konsultuojame ir suteikiame išsamią, nemokamą informaciją visais nekilnojamojo turto klausimais, bei su juo susijusiomis procedūromis. Greitai, atsakingai ir patikimai ruošiame dokumentus sandoriams.

Misija – sukurti sistemą, kuri sujungtų nekilnojamojo turto rinkos dalyvius ir padėtų jiems efektyviai bendradarbiauti.

Vizija – šiuolaikiška, lanksčiai prisitaikanti prie rinkos pokyčių, nekilnojamojo turto rinkoje vertinama bendrovė, profesionaliai teikianti aukščiausios kokybės nekilnojamojo turto paslaugas, ir pateisinanti individualius klientų lūkesčius.

Šiuo metu siūlome

7
Butai
11
Namai
52
Sklypai
3
Patalpos